O nás

Identifikačné pásky z www.idfix.sk skvele plnia to, čo od nich očakávate. Sú neprenosné, sú krásne a neskutočne lacné. Ich prednosti ocenia predovšetkým prevádzkovatelia klubov a organizátori spoločenských podujatí. Špeciálna rada je pripravená aj pre nemocnice a zdravotnícke zariadenia.

 

-----------

 

Reklamno-umelecká agentúra ART DJJ k Vám prichádza s komplexnou ponukou produktov a služieb pre oblasť prezentácie Vašej firmy.

Sme mladá, dynamická spoločnosť, kladúca si za cieľ maximálnu spokojnosť klientov cestou neustáleho zdokonaľovania pracovných postupov a vlastného systému riadenia kvality.

Od roku 2002 Vám prinášame kvalitnú ponuku produktov a služieb, ktorú neustále rozširujeme. K počiatočnému webdizajnu s využitím najmodernejších technológií a grafike postupne pribudlo profesionálne audio/ video štúdio s kompletnou ponukou v tomto segmente - prepisy, dabing, kompozícia, hudobná a video produkcia. Od roku 2009 je k dispozícii aj ateliér pre produktovú a modelingovú fotografiu TOPatelier.sk. Našou špecialitou je tvorba atraktívnych interaktívnych 3D vizualizácii exteriérov a interiérov. Ponuku ART DJJ dopĺňajú identifikačné pásky IDFIX s pestrou škálou využitia, organizovanie firemných akcií a odborné kurzy.

Naša práca získala aj prestížne ocenenie za dizajn na medzinárodnom veľtrhu INTERBEAUTY.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a pridáte sa k rade naších spokojných klientov.